Meist

Meist

Meie ettevõttel on kaks põhilist ärisuunda:

  • Raamatupidamise ja administreerimise teenused täies ulatuses
  • Töökeskkonna mõõtmised ja ventilatsiooni seadistamise õhukiiruse mõõtmised

Raamatupidamise ja administreerimise teenused täies ulatuses

Meie pakume täies ulatuses äriühingute administreerimise ja konsulteerimise teenuseid. Meie teenused aitavad Teid mugavalt Teie äri korraldamisel. Meie ettevõtte eesmärk on aidata ettevõtjatel aega ja energiat kokku hoida, kasutades kvaliteetseid ja täiuslikke teenused.
Ettevõtte eesmärkide saavutamise eest vastutab ettevõtte asutaja ja juhataja Andrei Zagamula

Andrei Zagamula omab Ärikorralduse bakalauruse kraadi Tallina Tehnika Ülikoolist ja ettevõtte rahanduse ja arvestuse magistri kraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Üle 10 aastane töökogemus finantsdirektorina ja juhatuse liikmena suures rahvusvahelises grupis aitas täiustada oma akadeemilisi teadmisi praktiliste lahendusega ärijuhtimisel ja administreerimisel erinevatel turgudel: Baltikumis, Skandinaavias ja Venemaal.

Lisaks sellele omab Andrei Zagamula üle 10 aastast töökogemust ettevõtete töökeskkonna mõõtmistel ja risikianalüüsi koostamisel.

Tema eriala keelteks on eesti, inglise ja vene keel, mis tagab efektiivne ülesannete täitmise erinevates riikides.

Töökekskonna mõõtmised ja ventliatsiooni seadistamise õhukiiruse mõõtmised

Ettevõtte AT Z Teenused OÜ on asutatud FIE Andrei Zagamula tegevuse arengu tulemusena. FIE Andrei Zagamula alustas oma tegevust aastal 2005, mil talle väljastati Eesti Akrediteerimiskeskuse tunnistus L181.

Akrediteerimise alade hulgas olid:

  • Õhukiiruse mõõtmised
  • Mürataseme mõõtmised
  • Valgustuse taseme mõõtmised
  • Mikrokliima mõõtmise

Möödunud 11 aastase perioodi jooksul teostati mõnesajal objektil erineva keerukuse ja eesmärgiga mõõtmisi. Selline kogemus annab kindluse mõõtmiste kvaliteedis.

Meie klientideks on nii ehitusettevõtted, kellele teostame valmis objekti valgustuse, ventilatsiooni seadistamise õhukiiruste mõõtmised ja müra, kui ka tootmis- või muud ettevõtted, kellele teostame töökeskkonna mõõtmised täies ullatuses.

Nüüd algas ettevõttel uus etapp, mille tulemusena on plaanitud tegevust laiendada geograafiliselt ja teenuste valiku osas.
Uued teenused, mida tänase seisuga pakume on tolmu mõõtmine, CO2 mõõtmised, Radoni mõõtmised ja muud teised võimalikud teenused.

Visioon

Klientide administreerimine täies ulatuses. Meie teenused on kasulikud ettevõttele või äriühingule asutamise hetkest ja abiks kõigis arengu etappides. Meiega koos saate olla kindlad, et kõik jooksvad administreerimise küsimused leiavad lahenduse ja seega saate oma aega äritegevuses efektiivsemalt kasutada

Missioon

AT Z Teenused jaoks on iga klient unikaalne ja omab õigust personaalsele lähenemisele. Meile saate usaldada igasuguseid ettevõtte administreerimisega seotud küsimusi ja need saavad lahendatud. Meie toetame teie ettevtte kasvu